Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu

O projekte

Hľadáte príjemné a zároveň moderné miesto na oddych alebo rozmýšľate nad investovaním do nehnuteľností ? Už nemusíte hľadať!

Predstavujeme Vám moderný komplex 82 apartmánov v lukratívnej časti Bojníc vo vzdialenosti od Bojnického zámku cca 5-8min chôdze. 

So zúročením našich skúseností z predošlých projektov sme pre vás pripravili bezstarostnú investíciu so všetkými službami na jednom mieste pre plnohodnotný a bezstarostný pobyt majiteľov, ako aj ich hostí.

Bezstarostná investícia

Pre majiteľov apartmánov je k dispozícii možnosť využiť komplexnú službu správy apartmánov.

To znamená: žiadne starosti s ubytovaním klientov, s ich odubytovaním, s upratovaním či samotou réžiou apartmánového domu. Samozrejmosťou je flexibilný majiteľský pobyt bez obmedzenia obdobia. Čerešničkou je však možnosť získať pasívny príjem z prenájmu apartmánov a 24h online prehľad vyťaženosti apartmánov.

Vybavenie apartmánu a terasa

Naším cieľom bolo vytvoriť komplexný, funkčný a nadčasový návrh interiérov.
  • Rektifikované obklady a dlažby kúpeľní vrátane sanity
  • Dizajnové avšak praktické kuchyne so spotrebičmi a vstavaný nábytok na mieru
  • Zvuková izolácia medziapartmánových priečok
  • Pohodlné sedacie súpravy s rozkladom a plnohodnotným matracom, určené na každodenné spanie
  • Postele v spálňach s matracmi a nočnými stolíkmi
  • Prvotriedne plastové okná s izolačným trojsklom
  • Smart TV v závislosti od typu apartmánu

Wellness a fitness

Nájsť si chvíľku času na oddych je niekedy zložité, na tomto mieste to však nebude žiaden problém

Súčasťou apartmánového komplexu je fitness centrum a wellness, v ktorom nájdete to, čo potrebujete. Určite vám padne vhod príjemný relax a odstrihnutie sa od každodenných starostí.

Parkovanie

Parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie.

Pohodlne zaparkujete svoje auto v podzemnej garáži a výťahom sa dostanete na každé podlažie. V apartmánovom komplexe bude dostupných 90 parkovacích miest v podzemnej garáži.

Vyhľadávaná lokalita

Kúpou apartmánu sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v jedinečnej časti strednej Európy s množstvom príležitostí na trávenie voľného času.

Bojnice sa hemžia krásnymi miestami a atrakciami. Neodmysliteľnou súčasťou je obhliadka Bojnického zámku. Jeho zákutia ponúkajú širokú paletu možností na vytvorenie spomienkových fotografií a rovnako tak sa môžete obdarovať aj spomienkovými predmetmi. Hneď vedľa zámku sa môžete ísť pozrieť na nespočetné množstvo rôznych živočíchov obývajúcich zoologickú záhradu. Čarokrásnu prechádzku cez deň aj večer zažijete v prostredí priľahlých kúpeľov. Samotné námestie ponúka plno možností na posedenie pri káve či pohári vína. V letom období vám toto posedenie spríjemnia rôzne podujatia, ktoré sa na námestí konajú. Deti dostanú možnosť zabaviť sa v neďalekom Dino parku, máte možnosť prejsť sa s nimi na vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch alebo preskúmať s nimi aj Múzeum praveku. Turistike sa taktiež medze nekladú. Či už využijete značené cyklotrasy, alebo sa vydáte peši na niektorý z okolitých vrchov, odmenou na konci budú krásne výhľady na scenériu Hornej Nitry.

Zaujal Vás projekt Apartmány pod zámkom?

Galéria

Nahliadnite na pripravovaný moderný komplex aparmátnov, ktorý pre Vás vybudujeme v Bojniciach.

Kontaktný formulár

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať!