Preskočiť na obsah Preskočiť na pätu

O projekte

Hľadáte príjemné a zároveň moderné miesto na oddych alebo rozmýšľate nad investovaním do nehnuteľností ? Už nemusíte hľadať!

Predstavujeme Vám moderný komplex 82 apartmánov v lukratívnej časti Bojníc vo vzdialenosti od Bojnického zámku cca 5-8min chôdze. 

So zúročením našich skúseností z predošlých projektov sme pre vás pripravili bezstarostnú investíciu so všetkými službami na jednom mieste pre plnohodnotný a bezstarostný pobyt majiteľov, ako aj ich hostí.

Bezstarostná investícia

Pre majiteľov apartmánov je k dispozícii možnosť využiť komplexnú službu správy apartmánov.

To znamená: žiadne starosti s ubytovaním klientov, s ich odubytovaním (online rezervačný systém), s upratovaním či samotou réžiou apartmánového domu. Samozrejmosťou je flexibilný majiteľský pobyt bez obmedzenia obdobia. Čerešničkou je však možnosť získať pasívny príjem z prenájmu apartmánov a 24h online prehľad vyťaženosti apartmánov.

Vybavenie apartmánu a terasa

Naším cieľom bolo vytvoriť komplexný, funkčný a nadčasový návrh interiérov.
  • Rektifikované obklady a dlažby kúpeľní vrátane sanity
  • Dizajnové avšak praktické kuchyne so spotrebičmi a vstavaný nábytok na mieru
  • Zvuková izolácia medziapartmánových priečok
  • Pohodlné sedacie súpravy s rozkladom a plnohodnotným matracom, určené na každodenné spanie
  • Postele v spálňach s matracmi a nočnými stolíkmi
  • Prvotriedne plastové okná s izolačným trojsklom
  • Smart TV v závislosti od typu apartmánu
  • Kúrenie a klimatizácia na diaľkové ovládanie

Wellness a fitness

Nájsť si chvíľku času na oddych je niekedy zložité, na tomto mieste to však nebude žiaden problém

Súčasťou apartmánového komplexu je fitness centrum a wellness, v ktorom nájdete to, čo potrebujete. Určite vám padne vhod príjemný relax a odstrihnutie sa od každodenných starostí.

Parkovanie

Parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie.

Pohodlne zaparkujete svoje auto v podzemnej garáži a výťahom sa dostanete na každé podlažie. V apartmánovom komplexe bude dostupných 90 parkovacích miest v podzemnej garáži. Ponúkame možnosť získať viac parkovacích miest pre apartmán. 

Vyhľadávaná lokalita

Vzhľadom na charakter využívania apartmánov (najmä turistami) je užívanie vhodné na krátkodobé pobyty, nie na trvalé bývanie. Kúpou apartmánu sa stávate majiteľom nehnuteľnosti v jedinečnej časti strednej Európy s množstvom príležitostí na trávenie voľného času. Apartmánový komplex sa nachádza 3 - 7 minút chôdzou peši od Bojnického zámku.

Bojnice sa hemžia krásnymi miestami a atrakciami. Neodmysliteľnou súčasťou je obhliadka Bojnického zámku. Jeho zákutia ponúkajú širokú paletu možností na vytvorenie spomienkových fotografií a rovnako tak sa môžete obdarovať aj spomienkovými predmetmi. Hneď vedľa zámku sa môžete ísť pozrieť na nespočetné množstvo rôznych živočíchov obývajúcich zoologickú záhradu. Čarokrásnu prechádzku cez deň aj večer zažijete v prostredí priľahlých kúpeľov. Samotné námestie ponúka plno možností na posedenie pri káve či pohári vína. V letom období vám toto posedenie spríjemnia rôzne podujatia, ktoré sa na námestí konajú. Deti dostanú možnosť zabaviť sa v neďalekom Dino parku, máte možnosť prejsť sa s nimi na vyhliadkovú vežu Čajka v oblakoch alebo preskúmať s nimi aj Múzeum praveku. Turistike sa taktiež medze nekladú. Či už využijete značené cyklotrasy, alebo sa vydáte peši na niektorý z okolitých vrchov, odmenou na konci budú krásne výhľady na scenériu Hornej Nitry.

Zaujal Vás projekt Apartmány pod zámkom?

Galéria

Nahliadnite na pripravovaný moderný komplex aparmátnov, ktorý pre Vás vybudujeme v Bojniciach.

Kontaktný formulár

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať!